Prezent Powiatu dla Jaworskich harcerzy
dodano: 12-09-2017 | Klaudia Hołod | wyświetleń: 53

Z niemałą niespodzianką 11 września pojawił się w jaworskim hufcu Starosta Stanisław Laskowski, który w towarzystwie  Przewodniczącej Komisji Budżetu, Finansów i Mienia Publicznego Rady Powiatu Marii Piwko przekazał zakupiony przez powiat namiot harcerski.

Powiat jaworski stara się wspierać naszych jaworskich harcerzy. Zarząd Powiatu oraz radni dostrzegają potrzebę doposażenia bazy w Rozewiu, tym bardziej, że coraz więcej dzieci corocznie  z niej korzysta. Dlatego w tym roku zakupiliśmy specjalnie uszyty namiot, który dzisiaj oficjalnie przekazujemy – mówi Starosta  Stanisław Laskowski.

Jaworscy harcerze serdecznie dziękują Zarządowi Powiatu oraz radnym za przekazany namiot, który zostanie wykorzystany nie tylko w sezonie letnim – podczas trwającej Harcerskiej Akcji Letniej, ale również poza sezonem podczas licznych organizowanych przez harcerzy imprez i spotkań na terenie powiatu jaworskiego – mówi Komendant Hufca ZHP w Jaworze Michał Czarnecki.

Cieszymy się, że w ten sposób możemy po raz kolejny wesprzeć naszych harcerzy – mówi Przewodnicząca Maria Piwko.

dodano: 27-09-2016 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 86 | Wyświetleń: 2146