top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Ponad 400 tys. złotych dla Powiatu Jaworskiego na partnerski projekt "ZINTEGROWANI"
dodano: 12-04-2018 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1410

11 kwietnia br., w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego, odbyło się spotkanie związane z realizowanym przez Powiat Jaworski partnerskim projektem "Zintegrowani", którego beneficjentami jest 11 dolnośląskich samorządów. W spotkaniu uczestniczyli m.in. Członkowie Zarządu Powiatu - Pan Piotr Pieniążek i Pan Stanisław Witek, Naczelnik Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej - Pani Beata Janas oraz Dyrektor SOSW w Jaworze - Pan Franciszek Materniak.

Całkowita wartość realizowanego projektu wynosi 13 650 000 zł, z czego Powiat Jaworski - Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy, jako realizator otrzyma 426 572 zł. Około 113 tysięcy złotych przeznaczonych zostanie na zakup pomocy dydaktycznych i doposażenie ośrodka.

Grupę docelową stanowią wychowankowie SOSW - w sumie 36 osób w różnym wieku i z różnymi stopniami niepełnosprawności. W ramach projektu przewidzianych jest wiele form wsparcia, m.in. treningi kompetencji społecznych, treningi dotyczące alternatywnych form spędzania wolnego czasu, treningi zarządzania budżetem domowym i oszczędzania oraz doradztwo zawodowe. Projekt "Zintegrowani" realizowany będzie przez 24 m-ce, od 1.12.2018 do 30.XI 2020 r.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 610