top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Powiatowy Przegląd Zespołów Ludowych ponownie w Muchowie!
dodano: 12-04-2018 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1531

11 kwietnia br., w Schronisku Młodzieżowym w Jaworze odbyło się spotkanie z przedstawicielami zespołów ludowych działających na terenie powiatu jaworskiego, które dotyczyło organizacji III Powiatowego Przeglądu Zespołów Ludowych w Muchowie.

W spotkaniu uczestniczyli również zaproszeni goście, tj. Pani Wanda Gołębiowska - Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych w Urzędzie Marszałkowskiem Województwa Dolnośląskiego oraz Pan Radosław Zysnarski - Prezes Regionalnego Związku Rólników Kółek i Organizacji Rolniczych w Legnicy, którzy, jak co roku, zaoferowali wsparcie przy organizacji przeglądu. Spotkanie, pod nieobecność Starosty Jaworskiego, prowadził Tomasz Głąbicki - Naczelnik Wydziału Rozwoju Promocji i Funduszy Europejskich Starostwa Powiatowego. Podczas spotkania poruszono wiele kwestii organizacyjnych, a członkowie zespołów przekazali organizatorom swoje sugestie, by kolejny - trzeci już przegląd przebiegał w miłej, przyjaznej i rodzinnej atmosferze.

Uzgodniono, że III Powiatowy Przegląd Zespołów Ludowych w Muchowie odbędzie się 7 lipca br.

To muzyczne i kulturalne wydarzenie, które spotkało się z tak ogromnym zainteresowaniem ze strony zespołów, jak i mieszkańców naszego powiatu będzie ponownie organizowane wspólnie ze Stowarzyszeniem Kaczawskim.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 610