nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Galerion 2018
dodano: 17-09-2018 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1718

17 września w jaworskim Kościele Pokoju odbył się 5. Dolnośląski Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych „Galerion 2018". Wydarzenie to organizowane jest corocznie przez Stowarzyszenie na Rzecz Integracji i Aktywności Artystycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej MOTYL, przy finansowym wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Jednym ze współorganizatorów jest także Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Koło Razem NAJ w Jaworze.

Podczas poniedziałkowego, Koncertu Galowego można było wysłuchać wspaniałych aranżacji i wykonań laureatów Przeglądu, jak również występu Chóru Integracyjnego „Jak Motyle" p/dyr. Agnieszki Nabielec. Koncert zgromadził wielu gości, w tym m.in. Panią Wandę Gołębiowską Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego oraz Pana Stanisława Laskowskiego Starostę Jaworskiego.

Przegląd jest przede wszystkim jedną z głównych form aktywizacji osób niepełnosprawnych poprzez szeroko pojęte działania kulturalne, ma również na celu pomaganie niepełnosprawnym artystom amatorom, mieszkańcom Dolnego Śląska w rozwoju ich talentów i promocji ich twórczości poprzez udział w różnych artystycznych przedsięwzięciach.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 1515