nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Piknik Organizacji Pozarządowych w Muchowie
dodano: 23-09-2018 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 2301

Pod patronatem Starosty Jaworskiego, w przepięknej scenerii na terenie Pałacyku w Muchowie, odbył się Piknik Organizacji Pozarządowych, który został zorganizowany przez Powiatową Radę Działalności Pożytku Publicznego, we współpracy ze Stowarzyszeniem Kobiet Aktywnych „Przed Siebie" z Jawora.

W Pikniku wzięło udział kilkanaście Organizacji działających na terenie Powiatu Jaworskiego oraz Akcja Społeczna „Zielona Kurka" z Legnicy, wśród nich Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddziału Rejonowego z Jawora, Dzieci Wojny Oddział z Jawora, Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „Patronus" z Mierczyc, Jaworskie Stowarzyszenie Rozwoju Kultury, Jaworskie Stowarzyszenie Charytatywne „Damy Radę", Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Osobom Uzależnionym, Osobom Współuzależnionym oraz Ofiarom Przemocy „Azyl" z Jawora, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Koło Razem Naj z Jawora, Oddział PTTK Ziemi Jaworskiej z Jawora, Stowarzyszenie Patria Nostra z Pomocnego, Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem, Zespołem Aspergera i Mutyzmem Selektywnym „Budujemy Mosty" z Jawora, Akcja Społeczna „Zielona Kurka" z Legnicy, Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Wsi Wielkiej i Nowej Wsi Małej, Stowarzyszenie Wszechnica Nasza Szkoła z Jawora, Klub Żeglarski „Widmo" z Jawora oraz Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych „Przed Siebie" z Jawora i Stowarzyszenie Wspierające Osoby Niepełnosprawne INTEGRACJA. Podczas Pikniku, każda Organizacja miała możliwość zaprezentowania swojej statutowej działalności.

Obok licznych występów wokalnych i instrumentalnych odbywały się również warsztaty artystyczne, konkursy, zabawy dla dzieci i dla dorosłych. Nad oprawą muzyczną Pikniku czuwał Wojciech Nolbrzak i zespół „Alabama". W ramach promocji niektóre ze stowarzyszeń na zorganizowanych stoiskach zaprezentowały swoje wytwory i lokalne produkty. Aby wspólne spotkanie integracyjne mogło trwać organizatorzy w przerwie zaprosili wszystkich na gorący żurek i pieczoną kiełbaskę.

Piknik był też okazją by podziękować wszystkim organizacjom za działalność na rzecz swoich lokalnych wspólnot oraz wyróżnić niektóre z nich, za współpracę w realizacji zadań na rzecz Powiatu. I tak Starosta Jaworski Stanisław Laskowski przyznał trzy statuetki: za działalność i dokonania w dziedzinie kultury - Jaworskiemu Stowarzyszeniu Rozwoju Kultury; za działalność na rzecz osób potrzebujących - Stowarzyszeniu „AZYL" oraz za działalność na rzecz aktywizacji społeczności lokalnych - Stowarzyszeniu Kaczawskiemu.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 1516