nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Wrześniowe posiedzenie Rady Powiatu
dodano: 28-09-2018 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1850

Dnia 27 września br. odbyła się przedostatnia sesja Rady Powiatu w tej kadencji. Tradycyjnie - posiedzenie rozpoczęło sie od przyjęcia protokołu z obrad poprzedniej, wrześniowej sesji, ponadto radni złożyli kilka interpelacji i wniosków, m.in. w sprawie ujęcia w budżecie na 2019 r. remontu dróg w gminie Męcinka, budowy ścieżki rowerowej wiodącej z Jawora do miejscowości Słup, a także w kwestii spowolnienia ruchu na drodze w miejscowości Lipa. W dalszej kolejności radni zapoznali się z realizacją zadań Powiatu w zakresie ochrony zdrowia oraz przyjęli informację z realizacji zadań Inspekcji Weterynaryjnej za rok ubiegły. Następnie rozpatrzono i podjęto uchwały w sprawie: zmiany statutu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jaworze; zmiany w budżecie na rok 2018, w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2018-2025 oraz w kwestii wyemitowania obligacji przez Powiat Jaworski oraz określenia zasad ich zbywania, nabywania i wykupu.  Przyjęto także informację z prac Zarządu Powiatu.

W przerwie sesji, radni wykonali wspólne, pamiątkowe zdjęcie, które otrzymają na sesji październikowej, będącej zapewne mieć zdecydowanie uroczysty charakter, ze względu na fakt, iż będzie to już ostatnie spotkanie Radnych Rady Powiatu w Jaworze w kadencji 2014-2018.    

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 1515