nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Stypendia dla uzdolnionych uczniów wręczone
dodano: 04-10-2018 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 2821

3 października br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jaworze odbyło się spotkanie członków Zarządu Powiatu z uczniami Technikum z Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze oraz Zespołu Szkół i Placówek w Bolkowie, którzy otrzymali w roku szkolnym 2018/2019 stypendium dla uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie umiejętności zawodowych. Stypendia przyznane zostały dzięki realizacji przez Powiat Jaworski, w partnerstwie z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Witelona w Legnicy, projektu „Nowe oblicze szkolnictwa zawodowego w Powiecie Jaworskim", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach RPO WD 2014-2020.

Podczas spotkania Starosta Jaworski Stanisław Laskowski wręczył wyróżnionym uczniom listy gratulacyjne, życząc dalszych sukcesów w zdobywaniu nowych umiejętności. Wsparciem stypendialnym w roku szkolnym 2018/2019 objętych zostało ośmiu uczniów Technikum z PCKZiU w Jaworze w zawodach: technik informatyk, technik logistyk, technik ekonomista i technik mechanik oraz troje uczniów Technikum z ZSiP w Bolkowie w zawodach: technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik urządzeń i systemów energii odnawialnej.

W spotkaniu wzięli udział również dyrektorzy szkół biorących udział w projekcie, tj. Lucyna Buczkowska Dyrektor PCKZiU w Jaworze oraz Beata Zalewska Dyrektor ZSiP w Bolkowie. Świadkami tego uroczystego wydarzenia byli także rodzice wyróżnionych uczniów oraz zaproszeni goście.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
TPD_Legnica.png
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 3213