nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Starosta podziękowała członkom Powiatowej Rady Rynku Pracy!
dodano: 28-02-2019 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 2489

26 lutego, w Starostwie Powiatowym w Jaworze, odbyło się ostatnie posiedzenie I Kadencji Powiatowej Rady Rynku Pracy w Jaworze. Starosta Jaworski Aneta Kucharzyk wraz z Wicestarostą Stanisławem Laskowskim wręczyli podziękowania członkom Rady za owocną, czteroletnią współpracę składając jednocześnie życzenia wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym oraz osobistym. Do życzeń dołączyli się także Przewodniczący Rady Rynku Pracy w Jaworze Roman Sadowski, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworze Jarosław Simon oraz Zdzisław Rojowski ze składu Rady.

Podczas posiedzenia pozytywnie zaopiniowano podział środków Funduszu Pracy na realizację programów na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej na rok 2019, a także wnioski z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na wsparcie ustawiczne pracowników i pracodawcy złożone przez jednostkę organizacyjną powiatu. Porządek posiedzenia przewidywał również zaopiniowanie nowego kierunku kształcenia w zawodzie magazynier - logistyk w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
TPD_Legnica.png
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 3213