nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Eko Gwiazda 2019 - "Breath of the future" zdobywcą głównej nagrody
dodano: 12-04-2019 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 3292

Zwycięzcami trzeciej edycji konkursu Eko Gwiazda - edycja Jawor zostali Damian Mejor i Karolina Maślej z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Legnicy. Uczniowie, wraz ze swoją opiekunką Grażyną Maciak, pojadą na wycieczkę do Muzeum Mercedesa w Stuttgarcie.

Ogłoszenie wyników tegorocznej edycji konkursu odbyło się dnia 12 kwietnia br. w Muzeum Regionalnym w Jaworze. Uczniowie biorący udział w konkursie, ich opiekunowie oraz dyrektorzy placówek szkolnych, do których młodzież uczęszcza, jak również pozostali goście - do końca nie wiedzieli, który film konkursowy jury wybrało, jako najlepszy. Wybór nie był prosty, bowiem młodzi ludzie doskonale poradzili sobie z tematyką konkursu, tj. nakręceniem filmu nt. poprawy jakości powietrza w regionie. W tegorocznej edycji udział wzięło kilkanaście teamów, więcej niż w poprzednim roku, co świadczy, że świadomość ekologiczna wśród młodzieży rośnie!

Mając na uwadze wagę tematu i ogromne znaczenie ekologii we współczesnym świecie - po raz kolejny - Starosta Jaworski objął swoim patronatem to wydarzenie. Ponadto Starosta - Aneta Kucharzyk uczestniczyła w pracach gremium oceniające nadesłane prace.

W tym roku Samorząd Powiatu, podczas uroczystej gali wieńczącej konkurs, reprezentowali Stanisław Laskowski Wicestarosta, Bogumiła Wenda Sekretarz Powiatu oraz Beata Janas Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Polityki Społecznej w Starostwie Powiatowym w Jaworze. Nie zabrakło oczywiście organizatorów konkursu - dr Andreasa Schenkel'a Prezesa Zarządu Mercedes - Benz Manufacturing Poland oraz dr Ewy Łabno-Falęckiej Dyrektor ds. Komunikacji i Relacji Zewnętrznych w firmie.

 

 

 

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
TPD_Legnica.png
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 3423