nasz powiat.jpg
rect17146.png
Absolutorium udzielone! Raport o stanie powiatu przyjęty! - X Sesja Rady Powiatu w Jaworze

Na sesji Rady Powiatu w Jaworze 27 czerwca Aneta Kucharzyk jako Przewodnicząca Zarządu Powiatu przedstawiła Raport o stanie powiatu za rok 2018. W raporcie znalazły się informacje dotyczące działań podejmowanych przez władze samorządowe w ramach realizacji poszczególnych zadań, które na powiat nakłada ustawodawca.

W kolejnej części sesji, Rada Powiatu rozpatrzyła sprawozdanie z realizacji budżetu powiatu jaworskiego. Kolejno przedstawiono pozytywną opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej i Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu, a następnie Rada Powiatu głosowała nad udzieleniem absolutorium dla Zarządu Powiatu. Absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2018 rok zostało udzielone.

„Dziękuję radnym, zarządowi oraz wszystkim pracownikom starostwa i jednostek organizacyjnych. Dzięki waszej pracy, zadania, które realizował powiat mogły zostać wykonane, a udzielone absolutorium jest zwieńczeniem naszej wspólnej, ciężkiej oraz systematycznej pracy pomimo wielu trudów i przeszkód. To jest motywacja do tego, żebyśmy w przyszłości pracowali jeszcze efektywniej” - mówi Aneta Kucharzyk Starosta Jaworski.

dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 1842