nasz powiat.jpg
rect17146.png
Informacja o otwartym konkursie ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych
dodano: 30-07-2019 | Dawid Paterkiewicz | wyświetleń: 278

Zarząd Powiatu w Jaworze  – przyjął złożoną ofertę przez

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Koło RAZEM NAJ w Jaworze

w związku z ogłoszonym  otwartym konkursie ofert  na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych.

Zarząd Powiatu w Jaworze po przeprowadzeniu analizy formalnej i dokonaniu oceny merytorycznej złożonej oferty przyznał dotację ww. podmiotowi na realizację zadania w wysokości 20 000 złotych.

dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 1389