nasz powiat.jpg
rect17146.png
Święto jaworskich seniorów
dodano: 25-09-2018 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1068

25 września br. członkowie Stowarzyszenia „Dzieci Wojny" spotkali się, aby wspólnie świętować Dzień Seniora. Dzień ten jest ukoronowaniem całorocznej pracy i działalności stowarzyszenia.

Zaproszonych do Europejskiego Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa gości uroczyście powitała Prezes Stowarzyszenia Zofia Grynicz. Wśród zebranych nie zabrakło przedstawicieli władz samorządowych gminy i powiatu. Powiat Jaworski reprezentował Starosta Jaworski Stanisław Laskowski, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Izabela Aniołek oraz Renata Węgiel Inspektor w Wydziale Organizacyjnym i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym w Jaworze.

Starosta Stanisław Laskowski złożył wszystkim seniorom wyrazy szacunku oraz życzył zdrowia, realizacji najskrytszych marzeń i wszelkiej pomyślności, zaś na ręce Prezes Zofii Grynicz złożył bukiet kwiatów.

Spotkanie było też okazją do złożenia życzeń i upominków 80. letnim jubilatom, członkom Stowarzyszenia.

Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęło się wspólne biesiadowanie, w miłej i rodzinnej atmosferze. Nie zabrakło też słodkości przekazanych przez Starostę oraz muzyki zespołu Alabama.

dodano:08-05-2019 | Dawid Paterkiewicz
dodano:19-04-2019 | Dawid Paterkiewicz