nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Oddział WTZ w Bolkowie uruchomiony!
dodano: 27-03-2019 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 3274

26 marca miało miejsce uroczyste otwarcie nowego Oddziału Warsztatów Terapii Zajęciowej w Bolkowie. Siedziba placówki znajduje się w Jaworze, w Bolkowie zaś otwarto filię, w której na terapię uczęszczać będą podopieczni WTZ z Bolkowa, Lipy, Jastrowca oraz Sadów. Zajęcia prowadzić będą Panie - Elżbieta Łysoń oraz Sylwia Dworaczek, które, do tej pory pracowały w placówce w Jaworze. Filia otworzyła swoje podwoje w internacie Zespołu Szkół i Placówk w Bolkowie, gdzie wygospodarowano na potrzeby uczestników dwa pomieszczenia. Panie terapeutki będą opiekowały się podopiecznymi od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 15.00.

W spotkaniu inaugurującym otwarcie warsztatów wzięli udział m.in. Aneta Kucharzyk Starosta Jaworski, Stanisław Laskowski Wicestarosta, Grzegorz Kucab Burmistrz Bolkowa, Izabela Aniołek Dyrektor PCPR w Jaworze, Marcin Simon Kierownik WTZ w Jaworze i filii w Bolkowie oraz Ryszard Wach Prezes Zarządu Dolnośląskiego Oddziału Regionalnego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z/s w Jeleniej Górze, Jan Kłeczek Członek Zarządu TPD i Beata Zalewska Dyrektor ZSiP w Bolkowie, jak również kadra PCPR, Panie terapeutki oraz rodzice i sami podopieczni warsztatów!

Przybyli goście zapoznali się z działalnością oddziału, pracownikami oraz podopiecznymi. Każdy z obecnych przyznał, że utworzenie filii ośrodka w Bolkowie to ważny krok, dzięki czemu niepełnosprawni mieszkańcy Gminy Bolków, którzy, z różnych względów, nie mogli dojeżdżać na zajęcia do Jawora - będą odtąd mieli możliwość rozwoju i samorealizacji na miejscu, co w znacznym stopniu poprawi ich sytuację. Na zakończenie bardzo miłego i "słodkiego", dzięki pysznym wypiekom spotkania - goście otrzymali od uczestników zajęć piękne prezenty, w postaci wielkanocnych ozdób.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
TPD_Legnica.png
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 3177