nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Posiedzenie Rady Powiatu w Jaworze
dodano: 29-03-2019 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 2899

Dnia 28 marca odbyła się VII Sesja Rady Powiatu w Jaworze. Sesję rozpoczęło jednogłośne przyjęcie porządku obrad i protokołu z posiedzenia, które miało miejsce w lutym br. W dalszej kolejności radni składali interpelacje oraz zapytania, m.in. w kwestii usunięcia suchych gałęzi na drogach powiatowych, oczyszczenia rowów, czy umieszczenia ławek na ścieżce rowerowej. Jednomyślnie przyjęto sprawozdanie Powiatowego Rzecznika Konsumentów za rok 2018 oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie za ubiegły rok.

Uroczystym momentem sesji było odwołanie dotychczasowego Skarbnika Powiatu - Dariusza Subocza i powołanie nowego, którym została Agnieszka Pańczyk, wieloletni pracownik starostwa, sprawująca do tej pory funkcję naczelnika Wydziału Finansów i Księgowości. Podczas sesji rozpatrzono również kilka innych uchwał, m.in. w sprawie zmian w budżecie na rok 2019, zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jaworskiego na lata 2019-2025 oraz w sprawie określenia zadań i podziału środków PFRON na realizację zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
TPD_Legnica.png
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 3177