nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Starosta Jaworski na Jubileuszowym Zgromadzeniu Ogólnym ZPP

W dniach 3 i 4 kwietnia br. w Warszawie odbyło się Jubileuszowe Zgromadzenie Ogólne Związku Powiatów Polskich. Pierwszy dzień spotkania zdominowały obrady plenarne, związane z aktualną działalnością ZPP i planami pracy na bieżący rok. W związku z jubileuszem 20-to lecia ZPP, podczas uroczystej Jubileuszowej Gali, nagrodzono laureatów Ogólnopolskiego Rankingu Gmin i Powiatów za rok 2018. W drugim dniu obrad dyskutowano nt. partnerstwa publiczno - prawnego oraz zapoznano się ze strategią Narodowego Funduszu Zdrowia na lata 2019 - 2023, którą zaprezentował Prezes NFZ. Spotkanie zakończyła wspólna dyskusja nt. bieżących spraw istotnych dla powiatów.

Samorząd Powiatu Jaworskiego reprezentowała Aneta Kucharzyk Starosta Jaworski, która swój udział w obradach podsumowała następująco: "...bardzo się cieszę mogąc ponownie reprezentować Powiat Jaworski na tak szerokim forum, jakim jest Zgromadzenie Ogólne ZPP, szczególnie kiedy uroczyście obchodzony jest jubileusz 20-to lecia tej organizacji.Udział w obradach stanowi dla mnie, jako starosty doskonałą płaszczyznę wymiany doświadczeń z innymi kolegami - samorządowcami, w szczególności z terenu Dolnego Śląska. Wszystkie spotkania i dyskusje panelowe organizowane przez Związek, proponują nowe rozwiązania i pomysły, które można będzie wprowadzać w życie na terenie mojego powiatu, z korzyścią dla jego mieszkańców. Jestem przekonana o tym, że podczas kolejnego jubileuszu ZPP - również i Powiat Jaworski będzie mógł pochwalić się wieloma sukcesami w różnych obszarach jego funkcjonowania”.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
TPD_Legnica.png
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 3177