nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Modernizacja instalacji elektrycznej w jaworskim LO
dodano: 18-04-2019 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 2541

Kolejna inwestycja Powiatu Jaworskiego dobiegła końca. 16 kwietnia br. nastąpił odbiór zadania pn. „Remont instalacji elektrycznej w budynku I-go  Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Jaworze - Etap III".

Zadanie, którego wykonawcą była jaworska firma „MS Team" -  podzielono na kilka etapów. Do tej pory w zrealizowanych etapach prac, wymieniono min. piętrowe rozdzielnice prądowe oraz ułożono nowe zasilanie. Kolejne etapy zaplanowane do realizacji przewidują wymianę instalacji elektrycznej wraz z oświetleniem na poszczególnych piętrach szkoły.

"Wśród najważniejszych projektów do realizacji, które stoją przed Zarządem Powiatu są prace polegające na inwestowaniu w edukację i placówki szkolne na terenie całego powiatu. Sukcesywnie i w miarę możliwości finansowych, prowadzimy prace remontowe,  modernizacyjne oraz zmierzamy stopniowo do podnoszenia standardów, w jakich uczy się nasza młodzież. W samym „ogólniaku" wybudowano nowe boisko, dokonano wymiany centralnego ogrzewania, a teraz przyszła pora na instalację elektryczną. Koszt realizacji tego etapu to blisko 400 tys. zł. Nadmieniam, iż w ubiegłym roku wyremontowaliśmy m.in. salę gimnastyczną w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz dach w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jaworze" - powiedziała Starosta Aneta Kucharzyk.

 

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
TPD_Legnica.png
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 3213