nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Dyrektor I LO w Jaworze wybrany!
dodano: 01-07-2020 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 533

W dniu dzisiejszym komisja konkursowa pod przewodnictwem Pani Anety Kucharzyk Starosty Powiatu Jaworskiego, dokonała wyboru na stanowisko dyrektora I LO w Jaworze Pana Jacka Wieczorka.

Do konkursu przystąpiły dwie osoby posiadające stosowne kwalifikacje i doświadczenie. Nowy dyrektor I LO to nauczyciel matematyki w PCKZiU w Jaworze. „ Przeprowadzenie konkursu na stanowisko dyrektora I LO w Jaworze podyktowane było tym, że dotychczasowy dyrektor tej szkoły Pan Mieczysław Michalski podjął zaskakującą dla mnie decyzję o rezygnacji z kierowania szkołą. W związku z tym ogłosiliśmy konkurs. Do konkursu przystąpiły dwie osoby. Komisja konkursowa, w skład której weszli przedstawiciele Kuratorium Oświaty, przedstawiciele oświatowych związków zawodowych, przedstawiciele rady pedagogicznej i rady rodziców tego liceum oraz przedstawiciele organu prowadzącego szkołę czyli starostwa, dokładnie zapoznała się z tymi dwiema kandydaturami. Po analizie formalnej złożonych dokumentów oraz po zapoznaniu się z zaprezentowanymi koncepcjami funkcjonowania szkoły przez osoby, które przystąpiły do konkursu, komisja zdecydowała o wyborze Pana Jacka Wieczorka na stanowisko dyrektora I LO. Jestem przekonana o tym, że nowy dyrektor już od nowego roku szkolnego będzie bardzo dobrze zarządzał szkołą i zrealizuje swoją koncepcję funkcjonowania naszego ogólniaka. Zwycięzcy konkursu gratuluję a członkom komisji bardzo dziękuję za intensywną pracę" - powiedziała Pani Starosta Aneta Kucharzyk.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
TPD_Legnica.png
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 3662