ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Budowa chodnika wraz z kładką dla pieszych przy drodze powiatowej nr 2814 D w miejscowości Paszowice

Zgodnie z porozumieniem zawartym z Gminą Paszowice, zakończone zostało zadanie inwestycyjne pn. „Budowa chodnika wraz z kładką dla pieszych przy drodze powiatowej nr 2814 D w miejscowości Paszowice”. Wartość zadania, które w imieniu powiatu wykonał Zarząd Dróg Powiatowych wyniosła 174.600 zł, z czego udział Gminy Paszowice wyniósł 52.380 zł, pozostałe środki w wysokości 122.220 zł zabezpieczył Powiat Jaworski.


Przebudowana część chodnika i kładka znacząco poprawiała bezpieczeństwo na tym odcinku, bardzo ruchliwej i uczęszczanej przez mieszkańców Paszowic drogi i przyczynia się do zwiększenia komfortu pieszych. Dzięki wykonanej inwestycji zyskał znacząco wizerunek wsi, gdyż nowa płyta chodnika, kładka, murki oporowe oraz barierki ochronne w centralnej części wsi wyglądają imponująco w połączeniu z piękną łańcuchową zabudową wsi.

 

POWRÓT
Lokalizacja panoram
Pomoc

Po ustawieniu kursora myszy na obrazie oglądanej panoramy i przyciśnięciu lewego klawisza myszy - możliwe jest sterowanie kierunkiem obrotu widoku. Do poprawnego działania niezbędna jest włączona obsługa apletów JAVA w przeglądarce.

znak zapytania aktywny punkt - umożliwia po kliknieciu przejście do kolejnej sceny spaceru. Po najechaniu na aktywny punkt pojawi się skrócona nazwa sceny, do której prowadzi.
przybliż zbliżenie - pozwala przybliżyć oglądaną scenę.
oddal oddalenie - pozwala oddalic oglądaną scenę.
hotspoty pokaż / ukryj hotspoty - włącza i wyłącza prezentowanie aktywnych punktów na panoramie.
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg