top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Portal - Przedsięwzięcia Powiatowe
„Przebudowa istniejącej kotłowni olejowej na kotłownię gazową o mocy 170 kW wraz z montażem instalacji solarnej w budynku Zespołu Szkół Agrobiznesu im. Wincentego Witosa w Bolkowie”
dodano: 26-08-2014|Adrianna Łyszczyk|wyświetleń: 3706

        W Zespole Szkół Agrobiznesu w Bolkowie przebudowano istniejącą, bardzo drogą w eksploatacji kotłownie olejową na kotłownię gazową wraz z montażem instalacji solarnej. Dodatkowo zmodernizowano instalację elektryczną kotłowni, wyposażoną w system oświetlenia awaryjnego. Docieplono także stropy poddasza, a pod oknami  zamontowano nawietrzniki.

     Celem projektu była pilna poprawa efektywności energetycznej budynku Zespołu Szkół Agrobiznesu w Bolkowie poprzez modernizację jego źródła ciepła w celu dostosowania do standardów umożliwiających prowadzenie zajęć dydaktycznych na wysokim europejskim poziomie. Jest to zgodne z celem głównym Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego, gdyż pozwala na podniesienie poziomu życia mieszkańców Dolnego Śląska oraz poprawę konkurencyjności regionu przy respektowaniu zasad zrównoważonego rozwoju.

     Zrealizowanie tej inwestycji było możliwe dzięki pozyskanemu dofinansowaniu z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2014, Priorytet 5 Regionalna infrastruktura energetyczna przyjazna środowisku. Działanie 5.4 Zwiększenie efektywności energetycznej.

Zakończenie inwestycji: wrzesień 2014 r.
Całkowita wartość: 278.740,35 zł
Dofinansowanie z Unii Europejskiej: 220.489,00 zł.


 


PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 781