Portal - Powiat Jaworski
Sprzedaż nieruchomości gruntowej w Sadach dolnych
dodano: 07-09-2010|Concept INTERMEDIA|wyświetleń: 7526

OFERTA INWESTYCYJNA nr 1

Dotycząca sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej (z posadowionym jedynie obiektem tymczasowym – rozbieralną wiatą) położonej w Sadach Dolnych gmina Bolków

Szczegółowe informacje udziela Starostwo Powiatowe w Jaworze

ul. Wrocławska 26, 59-400 Jawor
tel.: (76) 7290134 lub (76) 7290136, pok. 214
e-mail: powiat-jawor@powiat-jawor.org.pl

Doskonała lokalizacja – bezpośrednio przy drodze krajowej nr 5 Jelenia Góra – Wrocław, która łączy się z drogą międzynarodową E65, z zapewnionym wjazdem blisko skrzyżowania dróg.Uregulowany stan prawny nieruchomości – prawo własności. Szerokie możliwości inwestycyjne wynikające z aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – tereny różnorodnej działalności usługowej, handlowej i rzemieślniczej m.in. możliwość lokalizacji stacji paliw wraz z zapleczem obsługi samochodów i usług handlu, rzemiosła oraz hotelowych (wysokość obiektów do 3 kondygnacji nadziemnych oraz zapewnienie miejsc postojowych w granicach terenu). Doskonałe warunki zabudowy nieruchomości – duża działka o powierzchni 1,5882 ha, dobry kształt – zbliżony do prostokąta, dobre warunki geotechniczne, działka płaska, możliwość podziału działki wg potrzeb. Dostęp do podstawowych mediów – działka uzbrojona w sieć energetyczną (oświetleniową i siłową), sieć telekomunikacyjną, sieć wiejską wodociągową.

Działka niezabudowana (z posadowionym jedynie obiektem tymczasowym – rozbieralną wiatą) numer 15/1 o powierzchni 1,5882 ha, obręb Sady Dolne, gmina Bolków, położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 5 Jelenia Góra – Wrocław, która łączy się z drogą międzynarodową E 65, z zapewnionym wjazdem blisko skrzyżowania dróg.

Galerie:
Ilość fotografii: 5
Autor: Krzysztof Kowalczyk

dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1665